Хід будівництва

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція:
Каркас секції повністю завершений, облаштований експлуатований дах. Роботи з утеплення фасаду будинку виконано на 90%. Виконано монтаж внутрішніх електричних мереж у квартирах та приміщеннях загального користування. Виконано внутрішнє оздоблення сходових кліток та приміщень загального користування на 80%.

✔️2 секція:
Повністю завершено будівництво каркасу. Завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегородок усіх поверхів. Завершуються тинькувальні (штукатурні) роботи цементно-вапняним розчином. Виконано монтаж внутрішніх електричних мереж у квартирах та приміщеннях загального користування. Розпочато роботи по облаштування експлуатованого даху. Розпочато монтаж віконних конструкцій німецького концерну REHAU та також німецькою фурнітурою Wink Haus.

✔️3 секція:
Повністю завершено будівництво каркасу. Завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегородок усіх поверхів. Завершено тинькувальні (штукатурні) роботи цементно-вапняним розчином у квартирах на рівні 4-5 поверху. Виконано монтаж внутрішніх електричних мереж у квартирах та приміщеннях загального користування. Завершено роботи по облаштування експлуатованого даху. Завершено монтаж віконних конструкцій німецького концерну REHAU та також німецькою фурнітурою Wink Haus. Розпочато внутрішнє оздоблення сходових кліток та приміщень загального користування.

✔️4 секція:
Завершено роботи з влаштування плит перекриття та заливання армованого поясу 4-го поверху. Закінчені роботи з мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 4-го поверху. Завершено роботи з мурування цегляних та газобетонних перегородок 1-го, 2-го, 3-го поверхів.

✔️5-6 секція:
Завершено бетонні роботи по влаштуванні фундаментної плити з бетону С20/25; W8; F100, об’ємом близько 420 м³. Розпочато спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2,85 м: У напівпідвальному поверсі розміщуються нежитлові приміщення площею від 4 до 10 м². Ці приміщення можуть бути використані мешканцями будинку в якості господарських комор, побутових майстерень.

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція:
Каркас секції повністю завершений, облаштований експлуатований дах з відведенням ливневих вод, закритий доступ в будинок від зовнішніх факторів. Роботи з утеплення фасаду будинку виконано на 50%. Для утеплення зовнішніх цегляних стін використовується пінополістирол товщиною 120 мм. Завершено роботи по заливанню стяжок в коридорах загального користування. Завершені роботи по монтажу стояків каналізації та водопостачання, встановлено гребінки до яких будуть змонтовані водяні лічильники. Повністю змонтована система водопостачання поквартирно з встановленням фільтрів та зворотніх клапанів. Проведено випробування опресування системи.

✔️2-3 секція:
У 2 секції завершено мурування несучих стін на відм. +15,000 (6-ий поверх). Тим часом завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок 1,2,3,4,5 поверхів. Завершені тинькувальні роботи цементно-вапняним розчином квартир від 1,2,3,4,5 поверхів.

У 3 секції завершено мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін та змонтовані плити перекриття останнього поверху. Паралельно завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок на відм. +12,000(5-ий поверх), що дає можливість візуалізації фактичних розмірів кімнат. Ведуться тинькувальні (штукатурні) роботи цементно-вапняним розчином квартир 3-ого поверху. Триває процес електромонтажних робіт. Розпочинаються роботи по зведенню даху.

✔️4 секція:
Завершено роботи з влаштування плит перекриття та заливання армованого поясу 3-го поверху. Завершено роботи по муруванні зовнішніх та внутрішніх несучих стін на відм. +6,000 (3-ий поверх). Тим часом завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок 1,2,3 поверхів.

✔️5-6 секція:
Виконані всі підготовчі роботи на території будівельного майданчику. Викопаний котлован до абсолютної відм. 269,75, або відм. -4,05 відносно підлоги 1-го поверху. Влаштована щебенева та піщана подушка. Залита бетонна підготовка під фундаментну плиту (Бетон С8/10). Завершені роботи по в’язанню арматури та її монтажу. Завершено бетонні роботи по влаштуванні фундаментної плити з бетону С20/25; W8; F100, об’ємом близько 420 м3.

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція: Завершено монтаж системи димовидалення, яка в подальшому буде працювати з турбованими котлами і забезпечувати кожній квартирі індивідуальне опалення. Закінчено монтаж віконних конструкцій німецького концерну REHAU та також німецькою фурнітурою Wink Haus. Підходять до завершення роботи по облаштування експлуатованого даху за допомогою ПВХ Мембрани Danpol HS 1,5 (Іспанія), що фактично закриває доступ в будинок зовнішніх факторів та дозволяє займатися внутрішніми інженерними рішеннями. Проведені роботи по водовідведенню з даху ливневих вод та змонтовані стояки фекальної каналізації, що дозволяє приступити до робіт в цоколі по відведенню фекальних відходів та атмосферних опадів від будинку.

✔️2-3 секція: Завершено мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін на відм. +12,000 (5-ий поверх 3-а секція) та продовжується мурування несучих стін на відм. +12,000 (5-ий поверх 2-а секція). Розпочаті роботи по влаштуванню плит перекриття на відм. +14,780 (перекриття 5-ого поверху 3 секція). Завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок на відм. +9,000 (4 поверх), що дало можливість візуалізації фактичних розмірів кімнат. Завершені тинькувальні роботи цементно-вапняним розчином квартир 1-ого поверху.

✔️4 секція: Завершено роботи з влаштування плит перекриття та заливання армованого поясу на відм. +2,780 (1-ий поверх). Розпочинаються роботи по муруванні зовнішніх несучих стін на відм. +3,000 (2-ий поверх).

✔️5-6 секція: Розпочато підготовчі роботи по заливці фундаментної плити товщиною 60 см. Всі види робіт (підготовчі, земляні, фундаментні) заплановано провести протягом 16 робочих днів.

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція: Завершено монтаж внутрішніх електричних мереж по всіх поверхах, виконано вводи кабелів в квартири. Завершено прокладання мережі по всіх поверхах для інтернету та домофонів. Завершено штукатурні роботи у квартирах 2, 3, 4, 5-их поверхів та тривають роботи на 1-му поверсі та у приміщеннях загально користування.
Розпочато монтаж системи димовидалення, яка в подальшому буде працювати з турбованими котлами і забезпечувати кожній квартирі індивідуальне опалення.

✔️2-3 секція: Завершується мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 4-го поверху. Розпочато монтаж бетонних плит перекриття та балконів 5-го поверху. Завершено роботи по влаштуванню внутрішніх перегородок квартир 1-го та 2, 3-го поверхів.

✔️4 секція: Завершено спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2,85 м, в якому будуть розміщені господарські приміщення та комори для мешканців квартир. Завершено роботи з влаштування армованого поясу. Завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 1-го поверху. Розпочато мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 1-го поверху.

Звіт про хід будівництва.

✔️ 1 секція: Триває монтаж внутрішніх електричних мереж по всіх поверхах, виконуються вводи кабелів в квартири. Паралельно виконується прокладання мережі для інтернету та домофонів. Розпочато штукатурні роботи у квартирах та приміщеннях загально користування.

✔️ 2-3 секція: Завершено мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 3 поверху, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 4 поверху, завершено роботи з влаштування армованого поясу. Паралельно ведуться роботи по влаштуванню внутрішніх перегородок квартир 1 та 2 поверху. Розпочато мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 4 поверху товщиною 380 мм.

✔️ 4 секція: Завершено влаштування фундаментної плити товщиною 60 см, змонтовано 18 тон арматури, та залито понад 200 кубів бетону підвищеної стійкості. Розпочинається спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2,85 м, в якому будуть розміщені господарські приміщення та комори для мешканців квартир. Такий потужний каркас фундаментної плити в поєднанні з високоякісним бетоном дозволяє гарантувати надійність і стійкість будинку.

Звіт про хід будівництва.

✔ 1 секція: Повністю завершено мурувальні роботи каркасу будинку.

✔ 2-3 секція: Завершено мурування несучих стін 2 поверху 2 секції, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 3 поверху, завершено роботи з влаштування армованого поясу.

✔ У 3 секції завершено мурування несучих стін 2 поверху, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 3 поверху. Триває мурівка несучих стін 3 поверху. Завершено гідроізоляцію стін цокольного поверху.

Звіт про хід будівництва.

✔1 секція: Повністю завершено будівництво каркасу, яке тривало всього 7 місяців. У вересні 2019 року було завершено заливку фундаментної плити, а сьогодні вже маємо готовий каркас будинку.

✔2-3 секція: Тривають роботи з мурування несучих стін 2 поверху 2 секції. Завершено заливку армованого поясу для зміцнення стін та рівномірного розподілу навантаження.
✔У 3 секції завершено мурування несучих стін 2 поверху, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 3 поверху, тривають роботи з влаштування армованого поясу.

✔1 секція: виросла ще на один поверх. Завершено спорудження 5 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони. Розпочато мурувальні роботи останнього поверху. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир 3 поверху, та розпочато мурування перегородок 4 поверху. Будівельно-монтажні роботи по зведенню каркасу 1 секції рухаються до завершення. Наступним кроком будуть проводитись покрівельні роботи.

✔2-3 секція: Завершено мурування несучих стін 1 поверху 2 секції. Завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 2 поверху, завершено роботи з влаштування армованого поясу для зміцнення стін та рівномірного розподілу навантаження.
У 3 секції розпочинається мурування несучих стін 2 поверху.

✔1 секція: Сьогодні завершено спорудження несучих стін 4 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони. Розпочалась
цегляна кладка несучих стін 5 поверху. Перевага квартир верхнього поверху – мальовничий вид на центральний Парк м.Пустомити. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир 2 поверху, відтепер можна наживо побачити та відчути зручність та комфорт усіх планувань квартир.

✔ 2-3 секція:
Завершується спорудження 1 поверху 2 секції. Та завершено спорудження 1 поверху 3 секції. Завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 2 поверху, тривають роботи з влаштування армованого поясу. Для пришвидшення роботи мулярів та бетонярів встановлено додатковий баштовий кран, таким чином на будівельному майданчику працюють LIEBHERR зі стрілою 30 метрів та самохідний баштовий кран КБ-308А на рейковому полотні з вантажопідйомністю 8 тон та довжиною стріли 25 метрів.

1 секція: Завершено спорудження несучих стін 2 та 3 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони. Розпочалась
цегляна кладка несучих стін 4 поверху.

2-3 секція: Виконано фундаментні роботи. Завершено влаштування фундаментної плити товщиною 60 см, з гідрофобного бетону підвищеної стійкості марки М350.

Завершується спорудження цокольного поверху висотою 2.85 м: та розпочинаються роботи з мурівки першого поверху повнотілою цеглою марки М150, товщиною 51см. Тривають роботи з влаштування армованого поясу 1 поверху та монтажу бетонних плити перекриття.

Завершені роботи по муруванню несучих цегляних стін першого поверху та завершується спорудження несучих стін другого поверху будинку.

Змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони другого поверху.

Завершено роботи з прокладення дренажу та гідроізоляції.

Завершено прокладання зовнішного водопроводу для будинків 1 та 2 черги будівництва.

Свіжий огляд стану будівництва у ЖК «Проект Парк» м. Пустомити:

Станом на сьогодні повністю завершено спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2.85м: завершено облаштування стін фундаменту та роботи з підмурівки цеглою М150, змонтованомо бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони першого поверху.

У напівпідвальному поверсі завершено мурування внутрішніх перегородок нежитлових приміщень та комор.

Проводяться роботи з прокладення дренажу та гідроізоляції, що призначені для відведення від фундаменту ґрунтових, талих та дощових вод, що в свою чергу продовжує термін служби фундаменту, і як результат – самого будинку.

Розпочались роботи по муруванню зовнішніх цегляних стін першого поверху, товщиною 510 мм з повнотілої цегли марки міцності М150 яка має тривалий термін експлуатації та забезпечує у квартирах відмінну тепло- і звукоізоляцію!

Звіт з ходу будівництва в ЖК «Проект Парк» м. Пустомити:

Завершено влаштування фундаментної плити товщиною 60 см, змонтовано 22 тон арматури, та залито понад 270 кубів гідрофобного бетону підвищеної стійкості марки М350.

Повним ходом триває спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2.85 м: завершуються облаштування стін фундаменту та розпочинаєються роботи з підмурівки цеглою М150, заливці армованого поясу, монтажу бетонних плит перекриття та балконів першого поверху.

У напівпідвальному поверсі розміщуються нежитлові приміщення площею від 4 до 10 м². Ці приміщення можуть бути використані мешканцями будинку в якості господарських комор, побутових майстерень.

Також передбачені приміщення площею від 32 м² до 58 м² для облаштування під магазин, стоматологію, офіс, послуги та іншого комерційного використання.

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція:
Каркас секції повністю завершений, облаштований експлуатований дах.  Роботи з утеплення фасаду будинку виконано на 90%. Виконано монтаж внутрішніх електричних мереж у квартирах та приміщеннях загального користування. Виконано внутрішнє оздоблення сходових кліток та приміщень загального користування на 80%.

✔️2 секція:
Повністю завершено будівництво каркасу. Завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегородок усіх поверхів. Завершуються тинькувальні (штукатурні) роботи цементно-вапняним розчином. Виконано монтаж внутрішніх електричних мереж у квартирах та приміщеннях загального користування. Розпочато роботи по облаштування експлуатованого даху. Розпочато монтаж віконних конструкцій німецького концерну REHAU та також німецькою фурнітурою Wink Haus.

✔️3 секція:
Повністю завершено будівництво каркасу. Завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегородок усіх поверхів. Завершено тинькувальні (штукатурні) роботи цементно-вапняним розчином у квартирах на рівні 4-5 поверху. Виконано монтаж внутрішніх електричних мереж у квартирах та приміщеннях загального користування. Завершено роботи по облаштування експлуатованого даху. Завершено монтаж віконних конструкцій німецького концерну REHAU та також німецькою фурнітурою Wink Haus. Розпочато внутрішнє оздоблення сходових кліток та приміщень загального користування.

✔️4 секція:
Завершено роботи з влаштування плит перекриття та заливання армованого поясу 4-го поверху. Закінчені роботи з мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 4-го поверху. Завершено роботи з мурування цегляних та газобетонних перегородок 1-го, 2-го, 3-го поверхів.

✔️5-6 секція:
Завершено бетонні роботи по влаштуванні фундаментної плити з бетону С20/25; W8; F100, об’ємом близько 420 м³. Розпочато спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2,85 м: У напівпідвальному поверсі розміщуються нежитлові приміщення площею від 4 до 10 м². Ці приміщення можуть бути використані мешканцями будинку в якості господарських комор, побутових майстерень.

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція:
Каркас секції повністю завершений, облаштований експлуатований дах з відведенням ливневих вод, закритий доступ в будинок від зовнішніх факторів. Роботи з утеплення фасаду будинку виконано на 50%. Для утеплення зовнішніх цегляних стін використовується пінополістирол товщиною 120 мм. Завершено роботи по заливанню стяжок в коридорах загального користування. Завершені роботи по монтажу стояків каналізації та водопостачання, встановлено гребінки до яких будуть змонтовані водяні лічильники. Повністю змонтована система водопостачання поквартирно з встановленням фільтрів та зворотніх клапанів. Проведено випробування опресування системи.

✔️2-3 секція:
У 2 секції завершено мурування несучих стін на відм. +15,000 (6-ий поверх). Тим часом завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок 1,2,3,4,5 поверхів. Завершені тинькувальні роботи цементно-вапняним розчином квартир від 1,2,3,4,5 поверхів.

У 3 секції завершено мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін та змонтовані плити перекриття останнього поверху. Паралельно завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок на відм. +12,000(5-ий поверх), що дає можливість візуалізації фактичних розмірів кімнат. Ведуться тинькувальні (штукатурні) роботи цементно-вапняним розчином квартир 3-ого поверху. Триває процес електромонтажних робіт. Розпочинаються роботи по зведенню даху.

✔️4 секція:
Завершено роботи з влаштування плит перекриття та заливання армованого поясу 3-го поверху. Завершено роботи по муруванні зовнішніх та внутрішніх несучих стін на відм. +6,000 (3-ий поверх). Тим часом завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок 1,2,3 поверхів.

✔️5-6 секція:
Виконані всі підготовчі роботи на території будівельного майданчику. Викопаний котлован до абсолютної відм. 269,75, або відм. -4,05 відносно підлоги 1-го поверху. Влаштована щебенева та піщана подушка. Залита бетонна підготовка під фундаментну плиту (Бетон С8/10). Завершені роботи по в’язанню арматури та її монтажу. Завершено бетонні роботи по влаштуванні фундаментної плити з бетону С20/25; W8; F100, об’ємом близько 420 м3.

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція: Завершено монтаж системи димовидалення, яка в подальшому буде працювати з турбованими котлами і забезпечувати кожній квартирі індивідуальне опалення. Закінчено монтаж віконних конструкцій німецького концерну REHAU та також німецькою фурнітурою Wink Haus. Підходять до завершення роботи по облаштування експлуатованого даху за допомогою ПВХ Мембрани Danpol HS 1,5 (Іспанія), що фактично закриває доступ в будинок зовнішніх факторів та дозволяє займатися внутрішніми інженерними рішеннями. Проведені роботи по водовідведенню з даху ливневих вод та змонтовані стояки фекальної каналізації, що дозволяє приступити до робіт в цоколі по відведенню фекальних відходів та атмосферних опадів від будинку.


✔️2-3 секція: Завершено мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін на відм. +12,000 (5-ий поверх 3-а секція) та продовжується мурування несучих стін на відм. +12,000 (5-ий поверх 2-а секція). Розпочаті роботи по влаштуванню плит перекриття на відм. +14,780 (перекриття 5-ого поверху 3 секція). Завершено роботи по муруванню цегляних та газобетонних перегеродок на відм. +9,000 (4 поверх), що дало можливість візуалізації фактичних розмірів кімнат. Завершені тинькувальні роботи цементно-вапняним розчином квартир 1-ого поверху.

✔️4 секція: Завершено роботи з влаштування плит перекриття та заливання армованого поясу на відм. +2,780 (1-ий поверх). Розпочинаються роботи по муруванні зовнішніх несучих стін на відм. +3,000 (2-ий поверх).

✔️5-6 секція: Розпочато підготовчі роботи по заливці фундаментної плити товщиною 60 см. Всі види робіт (підготовчі, земляні, фундаментні) заплановано провести протягом 16 робочих днів. 

Звіт про хід будівництва.

✔️1 секція: Завершено монтаж внутрішніх електричних мереж по всіх поверхах, виконано вводи кабелів в квартири. Завершено прокладання мережі по всіх поверхах для інтернету та домофонів. Завершено штукатурні роботи у квартирах 2, 3, 4, 5-их поверхів та тривають роботи на 1-му поверсі та у приміщеннях загально користування.
Розпочато монтаж системи димовидалення, яка в подальшому буде працювати з турбованими котлами і забезпечувати кожній квартирі індивідуальне опалення.

✔️2-3 секція: Завершується мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 4-го поверху. Розпочато монтаж бетонних плит перекриття та балконів 5-го поверху. Завершено роботи по влаштуванню внутрішніх перегородок квартир 1-го та 2, 3-го поверхів.

✔️4 секція: Завершено спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2,85 м, в якому будуть розміщені господарські приміщення та комори для мешканців квартир. Завершено роботи з влаштування армованого поясу. Завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 1-го поверху. Розпочато мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 1-го поверху.

Звіт про хід будівництва.

✔️ 1 секція: Триває монтаж внутрішніх електричних мереж по всіх поверхах, виконуються вводи кабелів в квартири. Паралельно виконується прокладання мережі для інтернету та домофонів. Розпочато штукатурні роботи у квартирах та приміщеннях загально користування.
✔️ 2-3 секція: Завершено мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 3 поверху, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 4 поверху, завершено роботи з влаштування армованого поясу. Паралельно ведуться роботи по влаштуванню внутрішніх перегородок квартир 1 та 2 поверху. Розпочато мурування зовнішніх та внутрішніх несучих стін 4 поверху товщиною 380 мм.
✔️ 4 секція: Завершено влаштування фундаментної плити товщиною 60 см, змонтовано 18 тон арматури, та залито понад 200 кубів бетону підвищеної стійкості. Розпочинається спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2,85 м, в якому будуть розміщені господарські приміщення та комори для мешканців квартир. Такий потужний каркас фундаментної плити в поєднанні з високоякісним бетоном дозволяє гарантувати надійність і стійкість будинку.

Звіт про хід будівництва.

✔1 секція: Повністю завершено мурувальні роботи каркасу будинку.

✔2-3 секція: Завершено мурування несучих стін 2 поверху 2 секції, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 3 поверху, завершено роботи з влаштування армованого поясу.

✔У 3 секції завершено мурування несучих стін 2 поверху, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 3 поверху. Триває мурівка несучих стін 3 поверху. Завершено гідроізоляцію стін цокольного поверху.

Звіт про хід будівництва.

✔1 секція: Повністю завершено будівництво каркасу, яке тривало всього 7 місяців. У вересні 2019 року було завершено заливку фундаментної плити, а сьогодні вже маємо готовий каркас будинку.
✔2-3 секція: Тривають роботи з мурування несучих стін 2 поверху 2 секції. Завершено заливку армованого поясу для зміцнення стін та рівномірного розподілу навантаження.
✔У 3 секції завершено мурування несучих стін 2 поверху, завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 3 поверху, тривають роботи з влаштування армованого поясу.

Звіт про хід будівництва.

✔1 секція:  виросла ще на один поверх.  Завершено спорудження 5 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони. Розпочато мурувальні роботи останнього поверху. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир 3 поверху, та розпочато мурування перегородок 4 поверху. Будівельно-монтажні роботи по зведенню каркасу 1 секції рухаються до завершення. Наступним кроком будуть проводитись покрівельні роботи.

✔2-3 секція: Завершено мурування несучих стін 1 поверху 2 секції. Завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 2 поверху, завершено роботи з влаштування армованого поясу для зміцнення стін та рівномірного розподілу навантаження.

У 3 секції розпочинається мурування несучих стін 2 поверху.

Звіт про хід будівництва.

✔1 секція: Сьогодні завершено спорудження несучих стін 4 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони. Розпочалась
цегляна кладка несучих стін 5 поверху. Перевага квартир верхнього поверху – мальовничий вид на центральний Парк м.Пустомити. Завершено мурування внутрішніх перегородок квартир 2 поверху, відтепер можна наживо побачити та відчути зручність та комфорт усіх планувань квартир.

✔ 2-3 секція:
Завершується спорудження 1 поверху 2 секції. Та завершено спорудження 1 поверху 3 секції. Завершено монтаж бетонних плит перекриття та балконів 2 поверху, тривають роботи з влаштування армованого поясу. Для пришвидшення роботи мулярів та бетонярів встановлено додатковий баштовий кран, таким чином на будівельному майданчику працюють LIEBHERR зі стрілою 30 метрів та самохідний баштовий кран КБ-308А на рейковому полотні з вантажопідйомністю 8 тон та довжиною стріли 25 метрів.

Звіт про хід будівництва.

✔1 секція: Завершено спорудження несучих стін 2 та 3 поверху, змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони. Розпочалась
цегляна кладка несучих стін 4 поверху.

✔ 2-3 секція: Виконано фундаментні роботи. Завершено влаштування фундаментної плити товщиною 60 см, з гідрофобного бетону підвищеної стійкості марки М350.
Завершується спорудження цокольного поверху висотою 2.85 м: та розпочинаються роботи з мурівки першого поверху повнотілою цеглою марки М150, товщиною 51см. Тривають роботи з влаштування армованого поясу 1 поверху та монтажу бетонних плити перекриття.

Звіт про хід будівництва.

Завершені роботи по муруванню несучих цегляних стін першого поверху та завершується спорудження несучих стін другого поверху будинку.

Змонтовано бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони другого поверху.

Завершено  роботи з прокладення дренажу та гідроізоляції.

Завершено прокладання зовнішного водопроводу для будинків 1 та 2 черги будівництва.

Свіжий огляд стану будівництва у ЖК «Проект Парк» м. Пустомити:

Станом на сьогодні повністю завершено спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2.85м: завершено облаштування стін фундаменту та роботи з підмурівки цеглою М150, змонтованомо бетонні плити перекриття, залито армований пояс та балкони першого поверху.

У напівпідвальному поверсі завершено мурування внутрішніх перегородок нежитлових приміщень та комор.

Проводяться роботи з прокладення дренажу та гідроізоляції, що призначені для відведення від фундаменту ґрунтових, талих та дощових вод, що в свою чергу продовжує термін служби фундаменту, і як результат – самого будинку.

Розпочались роботи по муруванню зовнішніх цегляних стін першого поверху, товщиною 510 мм з повнотілої цегли марки міцності М150 яка має тривалий термін експлуатації та забезпечує у квартирах відмінну тепло- і звукоізоляцію!

Звіт з ходу будівництва в ЖК «Проект Парк» м. Пустомити:
Завершено влаштування фундаментної плити товщиною 60 см, змонтовано 22 тон арматури, та залито понад 270 кубів гідрофобного бетону підвищеної стійкості марки М350.
Повним ходом триває спорудження напівпідвального поверху будинку висотою 2.85 м: завершуються облаштування стін фундаменту та розпочинаєються роботи з підмурівки цеглою М150, заливці армованого поясу, монтажу бетонних плит перекриття та балконів першого поверху.
У напівпідвальному поверсі розміщуються нежитлові приміщення площею від 4 до 10 м2. Ці приміщення можуть бути використані мешканцями будинку в якості господарських комор, побутових майстерень.
Також передбачені приміщення площею від 32 м2 до 58 м2 для облаштування під магазин, стоматологію, офіс, послуги та іншого комерційного використання.